Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Shunga : Ostatní produkty

Shunga : Ostatní produkty

Lubrikant „Přirozený kontakt“

Exkluzivně vyvinutý tak, aby věrně kopíroval přirozenou lubrikaci a usnadnil pronikání po této ultrakluzké vrstvě lubrikantu, který zintenzivňuje pocity dvou těl v sexuálních polohách. Tento lubrikant je také možné používat v kontaktu s latexem a je rozpustný ve vodě.TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

Kolekce „Geishino tajmeství“

Ideální pro vaše dobrodružství v milování. Objevte díky této kolekci nejžhavější koření vašeho milostného života.

Kolekce „Něha a Vášeň“

Oslava milenců! Vše, co potřebujete k dosažení vášnivého vzplanutí prostřednictvím něhy ... Tato smyslná sada obsahuje Erotický masážní olej, „Intimní polibky“ afrodiziakální olej, tělový prášek „Sladký sníh“ a ručně dělané lechtivé pírko! Vše s aroma Jahody & Šampaňské!

Kolekce „Milostná potěšení“

S touto kolekcí získáte všechny intimní přípravky, které vám jěště chyběly k dosažení absolutně nevětšího sexuální vzrušení a získali zcela nové zkušenosti a erotické zážitky...

Masážní krém „Jemné pohyby“

Zcela přírodním složením obohaceným o med a vitamin E tento hedvábně hladký krém zjemňuje pohyby mezi vašimi těly a povyšuje sexuální energii až k maximu. K dispozici ve 4 smyslných vůních.

Smyslný tělový pudr „Sladký sníh“

Váš partner se stane sladkým desertem a vaše společné chvíle dokonalou třešinkou na dortu. Nechte se zasypat vzrušující chutí celého partnerova těla. Pohrajte si s dokonalým pírkem, které vaši kůži úžasně vydráždí ... Přípravek je k dispozici v 5 smyslných aroma.

Vonné soli z Mrtvého moře „Orientální Krystaly“

Nebesky  modrá voda osolená krystalky z Mrtvého moře, sametové bublinky v exotické mušli, afrodiziakální vůně a svíčky, které odpovídají vaší náladě ... Ve 2 dráždivých vůních.

Pěna do koupele a sprchový gel

Večer plný milování ve sprše nebo ve vaně se může stát ještě mnohem vášnivějším díky sprchovému gelu s vitamínem E a přírodními oleji ...

Lubrikant Toko Aqua

Toko "Aqua" je další generací lubriantů, vyvinutých exkluzivně tak, aby co nejvíce kopírovaly přirozené zvlhčení a usnadnily pronikání.

Lubrikant Toko Aroma

Ta chuť! Ta chuť! Chuť! ... To je ten rozdíl. TOKO "Aroma" je jedinečný lubrikant na trhu bez jakýchkoliv pachutí. TOKO "Aroma" byl vyvinut s maximálním důrazem na vaše chuťové pohárky: vzrušující lahodná čokoládová chuť...

Lubrikant Toko Silicone

Revoluční lubriknat! Jeho luxusní sametový dotek vás ohromí ... Nekončící zvhlčení vás překvapí …! TOKO "Silicone" je svou vlastní třídou, vedle nějž jsou všechny ostatní lubrikanty pro silikon zastaralé...


Diskuse (6 komentářů)

Martinka, (23. 10. 2012 11:00) Reagovat
Zaujal mě ten lubrikant "přirozený kontakt". Moc lubrikant nepoužíváme, ale doma máme takový, který mi právě přijde hodně nepřirozený. Je to nějaká umělotina, která dělá pucky a nepřirozeně voní.
Gábina, (16. 04. 2013 06:53) Reagovat
Tak to jste si musela koupit hodně nekvalitní. Já, i když kupuju levnější, tak se mi tohle děje. Maximálně nevoní tak pěkně, ale pucky mi nedělal žádný.
Babeta, (24. 04. 2013 06:34) Reagovat
Já nemám ráda moc lubrikační gely, ale občas ho potřebuju - hlavně, když nezvlhnu dostatečně. Tenhle mě zaujal. Vyzkouším.
Elvíra, (06. 05. 2013 10:05) Reagovat
Máme doma a jsme s ním spokojeni.:)
Klára, (16. 01. 2014 13:54) Reagovat
Shunga výrobky jsou super. zatím jsem měla doma dva masážní gely a teď pokukuju i po dalších výrobcích. něco si vyberu. Je to trošku dražší, ale lepší než nějaké gely, které nevoní nebo se špatně vstřebávají.
Jitka, (13. 01. 2015 13:42) Reagovat
To máš pravdu. Zpočátku jsme se snažili za gely ušetřit, ale nestojí to zato. Několikrát se nám stalo, že jsme ho použili jednou, dvakrát a pak šel z domu. Je lepší si připlatit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Shunga
Kontakty